Contemporary technika “inside-out” s wine&tapas

Umelecko-filozofický workshop „one of a kind“

Lucia Máliková

Volám sa Lucia a som takzvaný “allrounder”. Som certifikovaná dizajnérka, bývalá blogerka, influencerka, kutilka a umelkyňa so sídlom vo Viedni, vyštudovaná filozofka. Nedávno som pod značkou SLOWEDIT spojila svoju dlhodobú vášeň pre interiérový dizajn, organizáciu domácností a kreatívne workshopy. Počas rokov tvorivého pôsobenia sa mojím osobným rukopisom stali trošku iné, netradičné, inovatívne, častokrát až uletené nápady s fokusom na jedinečnosť, udržateľnosť a kreatívnu upcykláciu.

2-3 hodiny
5-10 osôb
Pre dospelých
V Nebo nad Štiavnicou/ aj v centre Obývačke
Vhodné aj pre firmy – teambuilding
Materiál, nástroje a pracovný handout (worksheet) zabezpečené
Odnášate si vlastnoručne vyrobený upcyklovaný dekoračný prvok do interiéru
Rozmer diela 50×60 cm

Už od malička mám v sebe cit pre estetiku, detail, kreativitu a tvorivosť. Pri tvorbe som vždy nachádzala svoju vnútornú harmóniu. V tomto “flow” cítim, že som sama sebou, a túto radosť z tvorby sa snažím prenášať ďalej.

WP_contemporary_16.jpg

Čo vám odovzdáme?


     V prvej fáze kurzu vám vysvetlím postup, základné kroky, pomôcky a techniky. Následne si za mojej osobnej asistencie vytvoríte vlastné texturované umelecké dielo vo vami zvolených farbách tak, aby sa vám výtvor hodil do vášho interiéru.

     Konečným výsledkom bude váš vlastný, originálny obraz v rozmere 50×60 cm, ktorý si podľa náročnosti vytvoríte v priebehu 2 až 3 hodín.

 

V cene je zahrnuté:


–  Welcome drink a občerstvenie,
– Príjemné prostredie, dobrá nálada, veľa zábavy a radosti
– Cesta do hlbín vlastnej kreativity
– Kompletná výbava pre umeleckú tvorbu, vrátane ochranného oblečenia
– Handout o farbách, farebnej harmónii a miešaní farieb (v digitálnej PDF podobe formou e-mailu po skončení workshopu).
– Vlastné umelecké dielo s potrebným Know-How

WP_contemporary_15.jpg

Čo je cieľom kurzu?


     Mojím cieľom je sprostredkovať vám radosť z tvorenia, naučiť vás niečo nové, pomôcť vám objaviť vaše vlastné kreatívne schopnosti a nájsť spojenie so svojím vnútrom a samým sebou. Ako odmenu si odnesiete štýlový dekoračný element do domácnosti a dobrý pocit, že ste urobili niečo dobré pre seba i životné prostredie. A to aj bez predošlých skúseností či vedomostí.

     Vopred vám ďakujem za váš záujem a teším sa na stretnutie s vami na mojich workshopoch!

WP_contemporary_17.jpg

V čom je tento kurz jedinečný?

 

     Tento kurz je viac než len maľba; je to cesta k objaveniu a formovaniu vášho vnútorného “ja” cez čistú plochu plátna, kde každý môže začať znova ako: TABULA RASA – Ide o filozoficky ladený prístup, ktorý využíva umenie ako prostriedok na hlboké osobné preskúmanie a sebavyjadrenie.

     Kurz je navrhnutý tak, aby účastníkom poskytol priestor na zamyslenie sa nad sebou a svojím miestom vo svete. Čisté plátno na začiatku kurzu symbolizuje tabula rasa, čo v latinčine znamená “nepopísaná tabuľa”. Tento koncept, pôvodne zavedený filozofmi ako John Locke, predstavuje predstavu, že na začiatku naše mysele nie sú poznačené žiadnymi predchádzajúcimi skúsenosťami alebo vedomosťami.

     V kontexte tohto kurzu, tabula rasa umožňuje účastníkom začať svoju umeleckú a osobnú cestu bez predsudkov a očakávaní. Plátno sa stáva metaforou pre osobnú obnovu, kde si môžete dovoliť experimentovať a objavovať nové aspekty svojej identity. Prázdne plátno predstavuje nekonečné možnosti, kde každý ťah štetcom môže odhaliť niečo nečakané a hlboké o vás samotných.

Galéria