Eco print oblečenia

Udržateľná technika up-cyklácie – obnovenia oblečenia z prírodných materiálov na originálne módne kúsky.

55€/os.

Rezervuj workshop

Katarína Fremalová

Zakladateľka slowfashion dizajnovej značky MOMOKO. Katarína je skusená botanická farbiarka, ktorá vytvára neuveriteĺné vzory a farby pomocou rastlín a kvetov. So vzdelaním v oblasti fotografie sa v posledných rokoch venuje tvorbe textilu, vlne a printom.

2 hod
2-10 osôb
Materiál v cene
Odnášate si hotový módny kúsok

Objavuje čarovný svet prírodného farbenia pomocou rastlín a ich pigmentov, ktoré aplikuje na dámske oblečenie, ktoré šije alebo upcycluje. Prináša prepojenia prírody a umeleckých vízií pri vytváranií oblečenia v súlade s princípmi udržateľnosti. V rámci kurzu máte možnosť sa pripojiť a ochutnať kúsok z tejto kreatívnej cesty a uplatniť svoje vlastné originálne umelecké cítenie pomocou prírodného farbenia a techniky EcoPrintu. Výsledky jej tvorby nájdete na https://www.momoko.eu/products

IMG_8923

ČO VÁM ODOVZDÁME

Eco – Print je prírodná technika otláčania rastlín na textil (prípadne na iný materiál) pomocou farbív obsiahnutých v rastlinkách za pomoci prírodných moridiel a tepla.

Prevedieme vás procesom spracovania základného materiálu, aby vytvoril zaujímavy dizajn na oblečení, ktoré je stále funkčné, zaslúži si však oživiť. Výsledkom sú krásne prírodné motívy, ktoré si vytvárate sama/sám, čím dosiahnete originalitu vášho oblečenia.

 

 

IMG_8980

Slowfashion nie je výstrelok. Je to životný štýl, bude nám potešením sprostredkovať vám veľmi efektný spôsobom, ako môžete svoje oblečenie dlhodobo up-cyklovať a teda predĺžiť jeho využiteľnosť. Výsledkom bude pre vás nielen funkčný vynovený kúsok oblečenia, ale aj energia z vašej novej skúsenosti.

 
Kurz bude prebiehať vysoko individuálnym prístupom ku každému z vás. Je možné si doniesť aj vlastné oblečenie na potlač eco-printom.
 
Workshop absolvujete priamo v MOMOKO ateliéri v Centrálke na Námestí sv. Trojice č. 22, Banská Štiavnica.

Galéria

Alternatívy