Umelecký wine & tapas “surfing” na 3D vlne

Umelecko-filozofický workshop „one of a kind“

Lucia Máliková

Volám sa Lucia a som takzvaný “allrounder”. Som certifikovaná dizajnérka, bývalá blogerka, influencerka, kutilka a umelkyňa so sídlom vo Viedni. Nedávno som pod značkou SLOWEDIT spojila svoju dlhodobú vášeň pre interiérový dizajn, organizáciu domácností a kreatívne workshopy. Počas rokov tvorivého pôsobenia sa mojím osobným rukopisom stali trošku iné, netradičné, inovatívne, častokrát až uletené nápady s fokusom na jedinečnosť, udržateľnosť a kreatívnu upcykláciu.

2-3 hodiny
5-10 osôb
Pre dospelých
V Nebo nad Štiavnicou/ Aj pre verejnosť v Obývačke
Vhodné aj pre firmy – teambuilding
Materiál, nástroje a pracovný handout (worksheet) zabezpečené
Odnášate si vlastnoručne vyrobené umelecké dielo
Rozmer diela: 50×60 cm

Už od malička mám v sebe cit pre estetiku, detail, kreativitu a tvorivosť. Pri tvorbe som vždy nachádzala svoju vnútornú harmóniu. V tomto “flow” cítim, že som sama sebou a túto radosť z tvorby sa snažím prenášať ďalej.

WP_3D_6.jpg

Čo vám odovzdáme?


     V prvej fáze kurzu vám vysvetlím postup, základné kroky, pomôcky a techniky. Následne si za mojej osobnej asistencie vytvoríte vlastné 3D umelecké dielo vo farbách „NUDE“ – v prípade záujmu si však obraz môžete osviežiť farbami podľa vášho výberu, aby sa vám výtvor hodil do vášho interiéru.


     Konečným výsledkom bude váš vlastný, originálny obraz v rozmere 50×60 cm, ktorý si podľa náročnosti vytvoríte v priebehu 2 až 3 hodín.

 

V cene je zahrnuté:


– Welcome drink a občerstvenie,
– Príjemné prostredie, dobrá nálada, veľa zábavy a radosti
– Cesta do hlbín vlastnej kreativity
– Kompletná výbava pre umeleckú tvorbu, vrátane ochranného oblečenia
– Handout o farbách, farebnej harmónii a miešaní farieb (v digitálnej PDF podobe formou e-mailu po skončení workshopu).
– Vlastné umelecké dielo s potrebným Know-How

WP_contemporary_7

Čo je cieľom kurzu?


     Mojím cieľom je sprostredkovať vám radosť z tvorenia, naučiť vás niečo nové, pomôcť vám objaviť vaše vlastné kreatívne schopnosti a nájsť spojenie so svojím vnútrom a samým sebou. Ako odmenu si odnesiete nielen štýlové dielko „one of a kind“, ale predovšetkým vlastnoručne vytvorený umelecký kúsok, ktorý vám bude stále pripomínať, že dokážete dosiahnuť všetko, čo si zaumienite. A to aj bez predošlých skúseností či vedomostí.

     Vopred vám ďakujem za váš záujem a teším sa na stretnutie s vami na mojich workshopoch!

WP_3D_4

V čom je tento kurz jedinečný?


     Tento kurz je viac než len maľba; je to cesta k objaveniu a formovaniu vášho vnútorného “ja” cez čistú plochu plátna, kde každý môže začať znova ako: TABULA RASA – Ide o filozoficky ladený prístup, ktorý využíva umenie ako prostriedok na hlboké osobné preskúmanie a sebavyjadrenie.

     Kurz je navrhnutý tak, aby účastníkom poskytol priestor na zamyslenie sa nad sebou a svojím miestom vo svete. Čisté plátno na začiatku kurzu symbolizuje tabula rasa, čo v latinčine znamená "nepopísaná tabuľa". Tento koncept, pôvodne zavedený filozofmi ako John Locke, predstavuje predstavu, že na začiatku naše mysle nie sú poznačené žiadnymi predchádzajúcimi skúsenosťami alebo vedomosťami.

     V kontexte tohto kurzu, tabula rasa umožňuje účastníkom začať svoju umeleckú a osobnú cestu bez predsudkov a očakávaní. Plátno sa stáva metaforou pre osobnú obnovu, kde si môžete dovoliť experimentovať a objavovať nové aspekty svojej identity. Prázdne plátno predstavuje nekonečné možnosti, kde každý ťah štetcom môže odhaliť niečo nečakané a hlboké o vás samotných.

Galéria