Ruky sú pre nás prirodzené, a predsa tak výnimočné. Väčšinou nimi pracujeme, málokedy vnímame ich dôležitosť pre vyjadrenie našich pocitov...

Vďaku za ju/jeho sme zhmotnili do 3 pozorností, ktoré vašu najmilšiu osobu ocenia a odmenia. Veríme, že vás spoločne aj spomalia, aby ste si užili viac dotykov a vzájomnej blízkosti.

 

 

Kombinujeme pre vás 3 top služby od miestnych kreatívcov a kulinárov

Všetky 3 služby sú pripravené z čerstvých lokálnych zdrojov rukami šikovných Štiavničanok. Sú nám blízke svojim prístupom ku kvalite a prevedeniu. Všetky osobne poznáme a tu ich pre vás spájame.

KYTICA LÚČNYCH KVETOV

BOHATÉ RAŇAJKY PRE 4 os.

CELÝ ZÁKUSOK/TORTA

Ruky. Váš spôsob vyjadrenia vďaky

Balíček sprostredkuje (jej) ocenenie kvetmi /(jeho) kvalitným lokálnym vínkom. Doručené spolu s bohatými teplými raňajkami (slanými alebo sladkými) a celým zákuskom pre všetkých blízkych k dverám vašej chalúpky v dohodnutý čas. Všetko čerstvé, voňavé, vizuálne a chuťovo vyladené.

1.Kytica kvetov: svieža stredne veľká kytica čerstvých sezónnych kvetov, ideálne lúčnych, viazaná bez akýchkoľvek umelých doplnkov, .

2.Raňajky pre 2-4 alebo viac osôb podľa výberu v dvoch alternatívach:

a) Sladké: čerstvé wafle s javorovým sirupom, mascarpone a sezónnym ovocím.

b) Slané: čerstvý kváskový chlebík s avokádom a pečenými domácimi vajíčkami.

K základnému balíku raňajok pre 4 je možné doobjednať vyšší počet s príplatkom 8€/osobu. Doplatok zahrnieme do finálneho vyučtovania pobytu.

3.Zákusok:  čerstvý domáci karamelový čízkejk, ultra krémový (10-12 kúskov), alebo iná sezónna alternatíva v porovnateľnej veľkosti.